Milá Terčo a Hančo!
Vánoce nejsou jenom svátky vanilkových rohlíčků a mandlových hříbečků, ale také svátky radosti a milých překvapení. Jedno takové jsem vám letos také nachystal. Musíte si ho však samy najít a cestou k tomuto "pokladu" překonat nejednu překážku. Bude nutné projevit vaše znalosti, všímavost, trpělivost, schopnost vyhledávat informace i schopnost spolupracovat. Ještěš si pečlivě přečtěte pravidla,abyste váš poklad mohli najít.

Pravidla:
K pokladu se dostanete splněním několika úkolů, řešením ukolů je heslo, po zadání hesla do formuláře se dostanete na další ukol. Hesla zapisujte do příslušného okénka a to malými písmeny, bez háčku a čárek, v prvním pádě a pokud má odpověď více slov místo mezery použijte podtržítko _ Pokud hru přerušíte, zapamatujte si nebo zapište poslední webovou adresu na které se nacházíte. Až budete chtít pokračovat, znovu ji můžete do počítače zadat a dostanete se tam, kde jste naposledy skončily. U zadávání hesla musíte být vždy přítomné obě!
K řešení úkolů můžete použít cokoliv, co vás napadne, vydat se do terénu, zjišťovat informace od známých, hledat v knihách či na internetu. Pokud zadáte nesprávné heslo, dál se nedostanete. Pouze jediná odpověď je správná. Pokusů máte neomezeně.

Takže dotoho
START